kalkulator kredytowy
Alior Bank - Pożyczka gotówkowa -
Kredyt gotówkowy, hipoteczny, konsolidacyjny, pożyczka. Bez względu na co potrzebujesz gotówki skorzystaj z porównywarki i wybierz najlepszą ofertę. Chcesz zamienić kilka kredytów w jeden korzystniejszy? weź kredyt konsolidacyjny. Brakuje Ci pieniędzy na nowy dom, mieszkanie lub samochód? weź kredyt hipoteczny lub samochodowy. Podaj wartość nieruchomości lub pojazdu, kwotę kredytu i okres spłaty, a dowiesz się jakie jest oprocentowanie, prowizja, rzeczywista stopa procentowa rocznie i wysokość raty. Jeśli po prostu potrzebujesz gotówki bez konkretnego celu weź kredyt gotówkowy lub pożyczkę. Wystarczy, że podasz kwotę i okres kredytowania, by znaleźć kredyt z najniższą ratą. Nie wiesz na jaki kredyt możesz sobie pozwolić? skorzystaj z kalkulatora zdolności kredytowej.
Strona główna Alior BankPożyczka w pełni on-line
  • wyślij na Facebook
  • wyślij na Digg
  • wyślij na Twiter
  • wyślij na Stumble
  • wyślij na Blogger
  • wyślij na Wykop

Pożyczka 0%

  • promocyjne oprocentowanie - 0%
  • okres kredytowania do 12 miesięcy
  • niska prowizja - tylko 7,9%
  • pożyczka do 5 tys. zł

Oprocentowanie 0%
Tania linia pożyczkowa

Oprocentowanie pożyczki to 0%,
bez dodatkowych warunków

Nie musisz otwierać konta, ani kupować ubezpieczenia! A pożyczkę do 4000 zł otrzymasz na podstawie oświadczenia o dochodach - wystarczy wyciąg z konta!

Wypłata środków nawet w 1 dzień
bez wychodzenia z domu

Wszystkie formalności załatwisz przez telefon,
a środki przelejemy nawet w 1 dzień na wskazane przez Ciebie konto
- sprawdź szczegóły

RRSO 18,08%

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 18,08%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 2 400,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 2 605,86 zł, oprocentowanie stałe: 0%, całkowity koszt kredytu: 205,86 zł (w tym: prowizja: 205,86 zł (7,9%), odsetki: 0,00 zł), 11 równych, miesięcznych rat w wysokości 237,07 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 1.07.2016 na reprezentatywnym przykładzie. Ostateczne warunki kredytowania, w tym dostępność oferty bez zaświadczeń o dochodach, zależą od długości relacji kredytowej z bankiem, wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Prowizja 7,9% obowiązuje dla wniosków złożonych za pośrednictwem formularza online oraz w oddziałach Alior Banku (nie dotyczy placówek oznaczonych logo Alior Bank Partner).

Bankierzy kontaktują się w ciągu 10 minut w poniedziałki w godz. 8:00-21:00, od wtorku do piątku w godz. 9:00-21:00 oraz w soboty w godz. 10:00-18:00. W przypadku wysłania formularza w innych dniach lub godzinach kontakt nastąpi w najbliższym z ww. terminów.


Na stronie możesz złożyć wniosek o kredyt online co oznacza, że po wyborze najlepszego nie musisz nawet wychodzić z domu. [url]https://najlepszykredyt24.pl[/url]
Usługodawca - Totalmoney.pl sp. z o.o. - właściciel programu partnerskiego Money2Money